Super Marka 2015

Prekursorem słowa jakość jest Platon. Filozof ten definiował go jako: „pewien stopień doskonałości” w kontekście cech obiektywnych, a więc masy, kształtu oraz subiektywnych ocenianych przez każdego indywidualnie, jak barwa czy zapach. Five o' clock wzorem wielkiego myśliciela dąży do doskonałości.

Od ponad 20 lat staramy się zapewnić wysoką, a nawet najwyższą jakość produktów. Herbaty dostępne w naszej ofercie pochodzą z cenionych, prestiżowych plantacji z Chin, Japonii, Indii, Cejlonu oraz Afryki. Odkrywając świat kawy w sklepach Five o' clock poznajemy ziarna 100% arabiki. Cechuje je szlachetna, wysoka jakość pozostawiająca na długo przyjemny posmak oraz aromatyczną woń.

Proces budowania dobrej marki wiąże się z regularną i skrupulatną pracą nad detalami. Działania te zostały wyróżnione prestiżowym tytułem "SUPER MARKA 2015", który Five o'clock otrzymał w kategorii: Sieć sklepów z herbatą i kawą.

"SUPER MARKA - Jakość, Zaufanie, Renoma" to specjalne wyróżnienie przyznawane najbardziej rozpoznawalnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku i trzykrotnie nagradzanych Godłem „DOBRA MARKA”. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz szósty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość oferowanych usług, produktów oraz stopień zaufania konsumentów.

 

Wyróżnienie to otrzymują najbardziej renomowane firmy w Polsce, które posiadają największy potencjał rozwojowy. Otrzymanie tego tytułu jest potwierdzeniem, że starania są zauważone, a obrany kierunek właściwy. To także powód do dumy i inspiracja do dalszej pracy nad stylem i jakością Five o'clock.

                          

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław