O nas

Spotkanie w Five o’clock

    Zapraszamy do odkrycia naszego herbacianego świata - enklawy piękna, stylu i ponadczasowej elegancji, gdzie każde spotkanie polega na delektowaniu się chwilą five o’clock. Naszym założeniem, celem i przyświecającą ideą jest stworzenie miejsca, gdzie każdy może doświadczyć podróży po tradycji herbacianej. Tradycji w wyjątkowym i osobistym wymiarze.

... To co nas wyróżnia
to pasja motywująca nas do ciągłych poszukiwań: herbat spełniających najwyższe standardy, relacji i przyjaźni z najlepszymi dostawcami i plantatorami, jak również osobowościami, które kreują wszystko to, w czym zawiera się „herbaciana estetyka”.

... Dzięki temu,
herbaty, które oferujemy Państwu, spełniają najwyższą jakość. Standard ten wyraża się we wszechstronności klasyki, zmienności sezonowych herbacianych mieszanek, skrupulatności w doborze indywidualnego prezentu.

... Wszystko to możliwe
jest za sprawą doskonałości. Wciąż do niej dążymy, aby najpełniej służyć fachową poradą przy każdorazowym spotkaniu z naszym wyspecjalizowanym personelem. Naszą tajemnicą i prawdą jest, że istnieje tyle smaków herbat i gustów, ile odsłon charakteru człowieka. Dla nas to wciąż niezbadany, ale sukcesywnie odkrywany świat. Wciąż nowe wyzwania w osiąganiu perfekcji mierzonej w każdym, najmniejszym detalu.

... Wynikiem tego jest
stworzenie miejsca, gdzie pod osłoną piękna, każdej spędzonej tu chwili, dzielimy się naszymi sukcesami i osiągnięciami, a mamy ich wiele: najwszechstronniejsza gama wyboru lotniczych herbat z Darjeeling, bogata i wciąż uzupełniana baza klasyki, pozwala nam to konkurować z herbaciarniami najwyższego europejskiego formatu.

...To co dla nas najistotniejsze,
co jest konsekwencją wszelkich naszych działań, to budowanie zwyczaju degustacji dobrej herbaty. Aby to osiągnąć sięgamy do rodzimych wzorców, trochę (dziś) zapomnianych i pogubionych w zgiełku historycznych zmienności losów, wzbogacamy je współczesne elementy, gdzie herbata stanowi ważną część dzisiejszego „slow life”. W efekcie odkrywamy i tworzymy wciąż nowe znaczenia spotkania five o’clock. Inspirujemy do własnych poszukiwań, które dają nieograniczone możliwości doznań, tak nieuchwytnych i eterycznych, jaką jest sama herbata.

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław