Blog

Zdobądź 20% rabatu z kuponem Stylowych Zakupów!

Posiadasz kupon ze Stylowych Zakupów? Wykorzystaj go w ten weekend i zdobądź 20% rabatu na zakupy w sklepach stacjonarnych Five o'clock.

W terminie 3-5 kwietnia we wszystkich galeriach handlowych w Polsce miała się odbyć akcja Stylowe Zakupy z magazynem "Twój Styl" i "Show". Po ogłoszeniu pandemii oraz zamknięciu sklepów, otrzymaliśmy komunikat, że kupony rabatowe będzie można wykorzystać w późniejszym terminie. Zdecydowaliśmy, że wybierzemy 26-28 czerwca ze względu na przypadającą niedzielę handlową. Zależy nam, aby nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z oferty i wykorzystania kuponów rabatowych, które nabyli wraz z magazynami.

Dlatego jeśli posiadasz magazyn Twój STYL nr 4/2020 lub SHOW nr 7/2020, zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w najbliższy weekend. Aby skorzystać z oferty, należy wyciąć kupon, a następnie przedstawić go sprzedawcy przy zakupie wybranych produktów. Kupon umożliwia otrzymanie 20% rabatu na produkty nieprzecenione. Uprawnia do jednorazowego zakupu i nie łączy się z innymi promocjami. Serdecznie zachęcamy do odszukania magazynów i skorzystania z okazji.

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: reddyStore | dedykowane sklepy internetowe Wrocław