Blog

Wyślij do kogoś herbacianą pocztówkę!

11 listopada - dzień upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Naród Polski w 1918 roku. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i marsz ulicami miast, jak będzie w tym roku? Kontakty z przyjaciółmi są utrudnione, ale mamy pomysł, jak można sprawić drugiej osobie radość.Pocztówki od Five o'clock - każda skrywa 4 piramidki z herbatą:

WrocLoveTea – mieszanka pełna energii i zdrowia dzięki wzbogaceniu czarnej herbaty zarówno orzeźwiającą skórką pomarańczową, trawą cytrynową i rozgrzewającymi kawałkami imbiru oraz kardamonu. Całości dopełniają owocowe nuty czerwonej porzeczki i egzotycznego ananasa.

Zobacz produkt: https://www.fiveoclock.eu/herbata/products/pocztowka-z-herbata---wroclovetea-park-5341.html

Gdańska - czarna cejlońska herbata, wzbogacona kawałkami kandyzowanej papai oraz karmelizowanych orzechów laskowych, które do złudzenia przypominają naturalnej barwy bursztyn uchodzący za "złoto morza".

Zobacz produkt: https://www.fiveoclock.eu/herbata/products/pocztowka-z-herbata---gdanska-5332.html

Śniadanie w Krakowie - połączenie czarnej cejlońskiej herbaty z wyciągiem z wanilii oraz aromatem bergamoty. Polecana miłośnikom herbaty Earl Grey oraz smakoszom nietuzinkowych wrażeń.

Zobacz produkt: https://www.fiveoclock.eu/herbata/products/pocztowka-z-herbata---sniadanie-w-krakowie-5333.html

Pocztówkę wystarczy zaadresować i wysłać! Potrzeba tak niewiele, by uszczęśliwić drugą osobę, a 11 listopada to idealny czas, by odpocząć od natłoku zajęć i celebrować święto z filiżanką dobrej herbaty.

Zapraszamy na fiveoclock.eu i do naszych sklepów stacjonarnych (klik). 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław