Blog

Warto dzielić się herbatą - podsumowanie akcji charytatywnych


Dziś dostaliśmy liścik, w którym napisane było: „Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje”. Ten wyjątkowy cytat Jana Pawła II, skłonił nas, by pokazać Wam Five o'clock z innej strony. Nie jako sklep z herbatą, lecz jako zespół ludzi, którzy herbatą chcą dzielić się z innymi.


Fot. Five o'clock, autor listu: s. Estera


Herbata to cudowny napój, którym warto i trzeba się się dzielić. Dlatego przed świętami rozdaliśmy jej naprawdę wiele. Spotkało się to z wielką radością! Otrzymaliśmy wiele słów wdzięczności i życzenia wszystkiego dobrego. Herbata zbliżyła nas do siebie, otworzyła na wiele spraw, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Warto dawać. Warto dzielić się herbatą.

 

W Wigilię naszą herbatę piły osoby bezdomne i potrzebujące na Dworcu Centralnym w Warszawie. Akcja prowadzona była przez fundację „Daj Herbatę”.


 Fot. Daj Herbatę


Przed świętami przekazaliśmy 20 paczek herbaty za pośrednictwem wolontariuszy. Trafiły one mi.in. Do: hospicjów, domów samotnych matek, szpitali, ośrodków pomocy społecznej i do prywatnych osób potrzebujących wsparcia. Szczegóły tutaj: https://www.fiveoclock.eu/herbata/pages/akcja-charytatywna-na-facebooku---dziekujemy-za-udzial-149.html

 

Fot. Wolontariusze, kolaż Five o'clock


Staliśmy się także sponsorem nagród w konkursie Piosenki Aktorskiej zorganizowanej przez All In UJ. Cudownie było podzielić się herbatą z tak utalentowanymi młodymi ludźmi.


Fot. All In UJ


Herbata jest naszą pasją, którą chcemy się dzielić. Dlatego nie zamierzamy na tym poprzestać. Jeśli wiecie, że gdzieś potrzebne jest podarowanie kubka gorącej herbaty wraz z mnóstwem, uśmiechu i życzliwości, napiszcie do nas. Tak niewiele trzeba, by poprawić komuś humor, ogrzać duszę i serce!

 

Akcje charytatywne: katarzynapielech@fiveoclock.com.pl

 

Akcje sponsorowane: malwinasyrek@fiveoclock.com.pl

 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław