Blog

Urodziny DoubleTree by Hilton przy udziale Five o'clock!

22 czerwca Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw świętował swoje 3 Urodziny. W zielonym ogrodzie hotelu goście razem z gwiazdami mogli celebrować Międzynarodowy Dzień Jogi oraz wziąć udział w warsztatach parzenia herbat Five o'clock.

Fot. Materiały Five o'clock

Wydarzenie poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna, a gośćmi specjalnymi eventu byli Anna Mucha i DJ Adamus. Pojawili się również inni, znani goście, którzy cenią zdrowy styl życia, w tym m.in. Agnieszka Włodarczyk, dr Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Misheel Jargalsajkhan, Anna Piszczałka, Mateusz Maga i Wojtek Ezzat, który wystąpił z recitalem przy akompaniamencie fortepianu.

Fot. Bee Music

Fot. Materiały Five o'clock

Prelekcja na temat herbat Five o'clock i pokaz ich parzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem gwiazd. Co było bardzo miłe, osoby z pierwszych stron gazet pojedynczo podchodziły do stoiska, dopytywały o składy i właściwości herbat, degustowały, robiły relacje do mediów społecznościowych. Szczególnie dużo uwagi naszym herbatom poświęcił DJ Adamus, który rozkoszował się ich smakiem i zachęcał innych do ich testowania. Gościom wyjątkowo posmakowały drinki na bazie herbat, które serwowane były przez wykwalifikowanego barmana z dodatkiem lodu i plasterkami cytrusów. Hitem zaś okazał się koktajl na bazie herbaty Lato w Prowansji i truskawek.

Fot. Materiały Five o'clock

Fot. Materiały Five o'clock

Wydarzenie było promowane w mediach takich jak Gazeta Wyborcza, Co jest Grane, Radio Złote Przeboje, Law Busness Qulity.  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia na naszym Facebooku!

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław