Blog

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych w czasie pandemii

W Five o'clock od zawsze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów – jest to dla nas priorytet, którym kierujemy się również w tych trudnych czasach.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, przy wejściu do każdego ze sklepów znajdują się środki do dezynfekcji rąk. W sklepie każdy musi mieć zasłonięte usta i nos. Powierzchnie użytkowe są regularnie odkażane.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bezpiecznej sprzedaży herbat i kaw w luzie, informujemy, że nasze produkty są wrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego ich prezentacja wygląda nieco inaczej niż wcześniej.

  1. Sprzedawca może pokazać Klientowi herbatę lub kawę, jednak robi to na szufelce nad otwartą puszką przy zachowaniu bezpiecznego dystansu. Jest to odległość pozwalająca na dostrzeżenie detali i dodatków, które wyróżniają dany produkt.

  2. Nie ma możliwości powąchania produktu z bliska, jednak sprzedawca ma obowiązek opisać wrażenia smakowe i zapachowe oraz przedstawić skład danej pozycji.

Staramy się, aby mimo wszystkich ograniczeń, zakupy w Five o'clock były dla Państwa przyjemnością. Pomimo trudności robimy wszystko, aby wizyta naszych salonach była wciąż wyjątkowa i pełna profesjonalizmu. Wierzymy, że zostaną Państwo z nami i wspólnie przetrawmy ten czas.


 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław