Blog

Prezent dla Babci i Dziadka - zapraszamy do sklepów stacjonarnych!


Prezent dla babci lub dziadka last minute? Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie kupią Państwo herbaty w personalizowanych opakowaniach oraz specjalnie przygotowane prezenty!


Fot. Five o'clock


Z okazji Dnia Babci i Dziadka, Five o'clock przygotował dwie specjalne kompozycje w personalizowanych kartonikach, a także mnóstwo gotowych zestawów prezentowych.

 

Z myślą o ukochanych seniorach można także stworzyć zestaw upominkowy odpowiednio do ich preferencji. W sklepach stacjonarnych Five o'clock do wyboru mają Państwo kilka różnorodnych opakowań, które pomieszczą ulubione herbaty, kawy i delikatesy. Dysponujemy ponad 200 rodzajami herbat zarówno klasycznych, jak i aromatyzowanych, które mogą być w formie sypanej, w puszkach, kartonikach lub w opakowaniach z piramidkami. Na kawoszy czeka najwyższej jakości kawa z czołowych plantacji świata w wersji klasycznej oraz smakowej. Ciekawym dodatkiem do tworzonego zestawu będzie cukier trzcinowy, konfitury, syropy, miody, ręcznie robione czekolady oraz pyszne ciastka dostępne jedynie w sieci naszych sklepów. Jeśli prezent ma być wzbogacony o akcesoria herbaciane, znajdą u nas Państwo gustowne filiżanki, kubeczki, czy dzbanki, jak również duży wybór zaparzaczy.

 

Z naszego wieloletniego doświadczenia, wiemy, iż takie prezenty sprawiają radość zarówno obdarowywanym babciom i dziadkom, a także wnukom, którzy byli twórcami upominku.

 

Serdecznie zapraszamy!


Adresy sklepów stacjonarnych: tutaj

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław