Blog

Paczki charytatywne 2019 - dziękujemy Wolontariuszom!


W tym roku po raz drugi zorganizowaliśmy akcję "Napijmy się herbaty z potrzebującymi" i po raz drugi nasi Klienci - Wolontariusze stanęli na wysokości zadania! Za Ich pośrednictwem przekazaliśmy na cele charytatywne 20 niezwykłych herbacianych świątecznych paczek! Serdecznie dziękujemy!


Fot. Wolontariusze, kolaż Five o'clock


Przypomnijmy: Napijmy się herbaty z potrzebującymi - edycja II 


Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy zgłosili się i zanieśli paczki do osób potrzebujących. Wiemy od Was, że spotkaliście się z niezwykle miłym przyjęciem i wdzięcznością. Jest nam bardzo miło! Mamy nadzieję, że nasze świąteczne herbaty rozgrzały nie tylko zmarznięte dłonie, ale także serca i dusze, a święta z ich aromatem na długo zapadną w pamięci! 


Fot. Wolontariusze, kolaż Five o'clock


Paczki trafiły do:  

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żukowie, Fundacja Daj Herbatę i Kuchnia za Ścianą, Zupa na Plantach, Dom Seniora w Świbnie, Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi, Fundacja Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy "Gniazdo”, Dom Samotnej Matki-Stawki, Fundacja Słonie na Balkonie, Dom Pomocy Społecznej im. bł. E. Bojanowskiego w Poznaniu, Dom Samotnej Matki w Żarach, Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi, Pielęgniarka z ciężko chorym dzieckiem z Horodła, Bydgoski Oddział Psychiatryczny Dzienny dla Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy, Fundaja Dom w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Chora Wiktoria z Oławy, Hospicjum w Lubinie, starsza pani Helena Pizon.


 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: reddyStore | dedykowane sklepy internetowe Wrocław