Blog

Napijmy się herbaty z potrzebującymi - edycja II - zachęcamy do udziału!


W tamtym roku w ramach akcji "Napijmy się herbaty z potrzebującymi" za Waszym pośrednictwem przekazaliśmy na cele charytatywne 20 niezwykłych herbacianych paczek! W tym roku podwoiliśmy ich liczbę! Zachęcamy do zgłaszania się!


Fot. Five o'clock


40 niezwykłych pachnących świętami paczek

Herbata to cudowny napój, którym warto i trzeba się się dzielić. Dlatego chcemy trafić do miejsc, gdzie tej herbaty naprawdę potrzeba. I tu po raz kolejny zwracamy się do Was o pomoc. Wiemy, że wśród Was jest wielu wolontariuszy i osób, które na co dzień pomagają innym. Czy zgodzicie się zanieść w naszym imieniu paczkę wypełnioną świątecznymi herbatami? W tym roku przygotowaliśmy ich 40. Chcemy mieć pewność, że herbaty trafią w odpowiednie ręce i naprawdę przyniosą radość. Mogą to być hospicja, szpitale, Domy Dziecka, Domy Samotnych Matek, ośrodki dla osób bezdomnych, rodziny wielodzietne, czy osoby samotne, jednak nie w ramach dodatku do „Szlachetnej Paczki”. Być może dzięki Wam ktoś w tym roku napije się najwspanialszej herbaty na świecie. Takiej którą zapamięta przez bardzo długie lata.


Jak zostać pomocnikiem Mikołaja Five o'clock i przekazać paczkę potrzebującym?

Chcemy mieć pewność, że paczki trafią w odpowiednie ręce. Jeśli znacie miejsce, gdzie nasze herbaty naprawdę przyniosą radość, napiszcie o nim pod naszym postem na Facebooku - „Napijmy się herbaty z potrzebującymi - edycja II”. Zespół Five o'clock wybierze 40 spośród wszystkich zgłoszeń. Szczegóły ustalimy na priv z wybranymi osobami. Wybranym prześlemy paczkę z herbatami, a Ci zaniosą ją w wybrane przez siebie miejsce. Będzie nam miło, jeśli moment spotkania uwieczniony zostanie na zdjęciu lub opisany. Zapraszamy na Facebooka, czekamy na Wasze zgłoszenia!Link do posta:

https://www.facebook.com/200169413356550/posts/3512139472159511/
 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław