Blog

Masz problem ze złożeniem zamówienia? Pomożemy Ci!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy poradnik, który krok po kroku pokazuje jak złożyć zamówienie internetowe w naszym sklepie.


Fot. Unsplash

Moje pierwsze zamówienie

Coraz więcej osób dzwoni i prosi o pomoc w kupieniu herbat i kaw, które wcześniej nabywali w naszych sklepach stacjonarnych. Dla wielu z nich złożenie zamówienia w Internecie jest trudne. Mamy nadzieję, że nasz poradnik ułatwi im tego dokonać. Poza instruktażem, na końcu znajdą numer infolinii umożliwiający połączenie z konsultantem, który w razie trudności pomoże im przejść proces składania zamówienia.

Pomoc seniorom

Osoby starsze należą do grupy osób szczególnie zagrożonej zakażeniem koronawirusem ze względu na wiek, stan zdrowia i inne okoliczności, które powodują obniżenie odporności. Nie jest wskazane, by wychodzili na zewnątrz. Dlatego w trosce o ich dobro i bezpieczeństwo, chcemy pomóc im w dokonaniu zakupów w sklepie online. Mogą skorzystać z poradnika lub zadzwonić na podany w nim numer telefonu, gdzie konsultant przeprowadzi ich przez proces zamawiania. Warto jednak pamiętać, że:

1. Podany numer nie służy jako dodatkowe źródło informacji na temat dokonanych zamówień, statusów i innych.

2. Konsultant nie ma możliwości złożenia zamówienia za klienta. Pomoże on natomiast w samodzielnym złożeniu zamówienia przez kupującego (wymagany jest adres e-mail i numer telefonu).


Zakupy online krok po kroku - sprawdź nasz poradnik

Życzymy udanych zakupów!

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław