Blog

KONKURS - Herbaciana opowieść świąteczna


Życie pisze najlepsze scenariusze! Przeczytajcie historię zainspirowaną prawdziwym wydarzeniem i opowiedzcie nam swoją historię świąteczną! 5 najciekawszych herbacianych opowieści wygra cudownie pachnące zestawy świąteczne!


Fot. Five o'clock

 

 

Był chłodny grudniowy dzień. Wracałam właśnie po całym dniu zajęć na uczelni, kiedy zaczął padać deszcz! Ulewa zimą?! Rozumiem śnieżyca, ale nie deszcz! Przechodząc obok galerii nie zastanawiałam się ani chwili, musiałam gdzieś przeczekać. Zarznięta i wkurzona włóczyłam się korytarzami oglądając świąteczne witryny sklepów tak dalekie od rzeczywistości. - White Christmas - dobre sobie - syknęłam pod nosem - chyba Wet Christmas - zrzuciłam z siebie zmoczony płacz.

Przechodząc obok jakiegoś sklepu moją uwagę przykuł przyjemny zapach. Pachniało świeżo, lekko cynamonowo. Sklep z kawą i herbatą? Nie wiedziałam, że jest taki tutaj! Weszłam. Na półkach ustawione były silosy z kawami, duże puszki z herbatami, porcelana. Panie w zielonych fartuchach pakowały herbaciane prezenty. Wzięłabym tylko tę kawę cynamonową. Tylko, która to?! Nie będę przecież stać w tej kolejce! Jakiś chłopak nie wytrzymał i zaczął czytać książkę. Przynajmniej czas mu szybciej zleci w oczekiwaniu na swoją kolej. Swoją drogą - facet z książką, nie telefonem, w sklepie z herbatą, a nie z elektroniką - gatunek na wymarciu! - Dobra, stanę za nim!

O dziwo, czas minął szybko. Kiedy udało mi się wreszcie dowiedzieć, że "cynamonowa" to Kawa Świąteczna i kupić jej trochę na spróbowanie, okazało się, że "Gatunek Wymarły", który stał przede mną zostawił na ladzie książkę. - Oddam mu - zaproponowałam ekspedientce i ruszyłam w stronę wyjścia!

Prawie wpadliśmy na siebie!

- Dziękuję - wysapał - widać, że biegł, by jej nie stracić.

- Julka - przedstawiłam się.

- Romek.

Zapadła cisza, lecz zaraz po niej oboje wybuchnęliśmy śmiechem!

- Roman i Julia - polish Shakespeare story!

- Tak się składa, że lubię Szekspira! - Romek się zarumienił.

- Ja też!

- Dasz się zaprosić na herbatę... z Five o'clock? W galeryjnej kawiarni nie mają dobrej.

- Dobrze - uśmiechnęłam się.

Nie wszystkie deszczowe grudniowe popołudnia muszą być smutne. Nam kojarzą się bardzo dobrze. Co roku, przed świętami odwiedzamy Five o'clock. Kupujemy herbaty i kawy świąteczne. W tym roku pójdziemy tam we troje (nawet jeśli będzie lało)!

 

Historia Romka i Julki oparta jest na prawdziwej historii, która wydarzyła się w jednym ze sklepów Five o'clock. A czy Wy macie jakąś herbacianą lub kawową historię, która wiąże się ze świętami? Opowiedzcie nam o niej!

 

Autorzy 5 najciekawszych opowiadań wygrają aromatyczne zestawy od Five o'clock!

 

Co zrobić, aby wygrać?

Napisz krótką opowieść świąteczną związaną z herbatami lub kawami świątecznymi, zamieść ją w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku między 15 a 21 listopada 2019 roku.

 

Co można wygrać?

5 najpiękniejszych opowieści wygra zestaw, który składa się z:

Herbacianego Kalendarza Adwentowego, Kawy Świątecznej 100 g, Pralin 120 g


Wyróżnione opowiadania zostaną opublikowane w blogu na stronie Five o'clock. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 listopada pod postem konkursowym.


Link do posta: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3471133996260059&id=200169413356550


Fot. Five o'clock

 

Regulamin konkursu

 

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest firma Brzezicki & Siess s.c z siedzibą w Składowice 1 J, 59- 300 Lubin, NIP 692-23-65-894, REGON 391054790, właściciel marki Five o’clock.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony na portalu społecznościowym Facebook w dniu 15 listopada 2019 r. i zakończy się 21 listopada 2019 r. o północy.

Warunki i zasady uczestnictwa

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda pełnoletnia osoba, która posiada profil na Facebooku, i która jest pasjonatem herbaty.

2. Uczestnik Konkursu musi wrzucić komentarz pod postem konkursowym z autorskim opisem ciekawej historii związanej z herbatami świątecznymi.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie profilu Five o’clock na portalu Facebook.

4. Każdy uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe.

5. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową, składającą się z pracowników marki Five o’clock. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

6. Organizator zastrzega sobie możliwość usunięcia odpowiedzi nie spełniających kryteriów ogólnych zasad przyjętych na profilu Five o’clock jak obrażanie innych osób i marek, czy używanie niecenzuralnych słów.

7. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku nie spełnienia postanowień Regulaminu, a także w przypadku powzięcia przez Organizatora informacji o działaniach uczestnika sprzecznych z postanowieniami Regulaminu oraz ogólnie przyjętymi zasadami „fair play”.

8. W Konkursie nie będą brały udziału zgłoszenia Uczestników, których konto w serwisie Facebook w ocenie Organizatora może być fikcyjne.

Nagrody

1. Nagrodami jest 5 zestawów składających się z: Herbacianego Kalendarza Adwentowego, Kawy Świątecznej 100g i pralin 120 g - po jednym zestawie dla pięciu wyróżnionych osób.

2. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 22 listopada 2019 roku pod postem konkursowym.

3. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Uczestnik powinien odpowiedzieć przez wiadomość prywatną na Facebooku w terminie 3 dni od dnia poinformowania o wygranej, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

4. Za przekazanie nagrody zwycięzcy odpowiedzialny będzie Organizator Konkursu, nagrody będą wysłane do zwycięzców za pośrednictwem kuriera DHL.

Dane osobowe uczestników

1. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101,poz.926. z późn.zm.).

Reklamacje

1. Każdemu Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wniesienia pisemnej reklamacji w terminie do 14 dni roboczych od momentu publikacji wyników Konkursu. Reklamacje wniesione po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane. Za datę wniesienia reklamacji uważa się datę stempla pocztowego na przesyłce zawierającej reklamację. Reklamacje przesłane po powyższym terminie, bądź niezawierające elementów, o których mowa w regulaminie nie będą rozpatrywane.

2. Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać dokładne dane osobowe zgłaszającego (imię, nazwisko, dokładny adres wraz z kodem pocztowym reklamującego) oraz przyczynę reklamacji, treść żądania reklamującego oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację. Reklamacje należy przesyłać na adres Organizatora.

3. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie powiadomiony o jej rozstrzygnięciu za pomocą listu poleconego najpóźniej w terminie 21 dni od daty otrzymania reklamacji.

4. Decyzja w sprawie reklamacji jest ostateczna.

Postanowienia końcowe

1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych, np. przedłużenie trwania konkursu, ogłoszenie wyników. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu jego opublikowania.

2. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

3. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisem społecznościowym Facebook ani jego właścicielem czy administratorem. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właściciela czy administratora serwisu.

 

 

 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: reddyStore | dedykowane sklepy internetowe Wrocław