Blog

Kochamy Gdańsk!

Gdańsk jest to miasto o bogatej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtowała się pod wpływem różnych kultur i wydarzeń. Początki datuje się na IX wiek, wtedy to właśnie na tym terenie działał ośrodek rolniczo-rybacko-rzemieślniczy. Za sprawą inicjatywy Mieszka I wybudowano gród z portem, a nazwę miasta uwieńczono zapisem w rzymskim „Żywocie Św. Wojciecha” jako Gyddanyzc. Po nadaniu praw miejskich miał miejsce tzw. złoty okres. Tutaj też swój początek miał tzw. „bursztynowy szlak”. Gdańsk był świadkiem rozbiorów, początków drugiej II wojny światowej, ale także zapisał się w kartach historii jako symbol walki o niepodległość. Dla wielu osób to przede wszystkim wspaniałe miejsce na mapie Polski.

Jesteśmy dumni, iż dwa z naszych sklepów zlokalizowane są właśnie tutaj. Zapraszamy do nowego Five o’ clock w Forum Gdańsk, położonego w samym sercu miasta, na terenach Targu Siennego i Rakowego oraz w Galerii Bałtyckiej.


W stylowym wnętrzu, na zielonym fotelu można na chwilę przysiąść i zatrzymać się od zgiełku tego świata oraz przenieść się do naszego herbacianego świata- enklawy piękna i ponadczasowej elegancji, w którym czas się zatrzymał na „piątej godzinie”.

Mogą Państwo podążyć ul. Herbacianą i Kawową, w asyście naszego wyspecjalizowanego personelu, który chętnie pomoże w wyborze ulubionego napoju, doradzi przy komponowaniu upominku oraz przybliży tajniki herbacianego i kawowego misterium.

Widoczny jest także nowy koncept, który ma na celu zapewnić większą otwartość i dostępność produktu. Liczymy, iż nowy sklep zyska uznanie wśród stałych klientów Five o’ clock oraz pozyska nowe grono wiernych smakoszy herbat i kaw.

Dziękujemy, że wspierają nas Państwo w naszej pasji i umożliwiają dalszy rozwój.

Zapraszamy do Five o’ clock!

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław