Blog

Jajko niespodzianka z herbatą!

Wszyscy dobrze znamy czekoladowe jajka dla dzieci z zabawką w środku. A gdyby tak zamiast zabawki pojawiła się niespodzianka, która ucieszy także dorosłych?

Fot. Five o'clock

Do oferty Five o’clock dołączyło niedawno czekoladowe jajko z ukrytą piramidką świątecznej herbaty „Wielkanocny Poranek”. Cieszy zarówno dzieci, jak i wszystkich dorosłych. Stanowić może miły upominek „na zajączka” lub stać się słodkim dodatkiem do wielkanocnego koszyczka.

Ciekawostka!

Obyczaj obdarowywania się czekoladowymi jajkami przywędrował do Polski z Wielkiej Brytanii. Pierwsze dziecięce jajka z czekolady pojawiły się w XIX w. Jako pierwszy wyprodukował je w 1873 brytyjski cukiernik J. S. Fry, który był mistrzem w metodach odlewania czekolady.


W Polsce wielkanocne jajka cieszą się popularnością niezależnie od tego, z czego są zrobione (hitem są jajka wykonane z drewna, porcelany, szkła, miedzi, papieru i z kamienia). Chcąc jednak okazać sympatię lub złożyć wielkanocne życzenia najbliższym, zazwyczaj obdarowujemy się jajkami zrobionymi z czekolady, która jest powszechnie jest bardzo lubiana!

Jeśli macie ochotę spróbować naszego jajka niespodzianki, zapraszamy tutaj:

https://www.fiveoclock.eu/herbata/products/czekoladowe-jajko-z-herbata-5819.html

 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław