Blog

Idealny upominek biznesowy - sprawdź naszą ofertę dla firm!


Święta to idealny moment na podziękowanie swoim pracownikom, kontrahentom i partnerom za cały rok owocnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla firm na bazie produktów Five o'clock! Fot. Five o'clock

Prezenty dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych to doskonały sposób na okazanie im sympatii i wdzięczności. Jeśli planują Państwo zakup upominków biznesowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Five o'clock!

 

Nasze bożonarodzeniowe prezenty dla firm są tworzone z pasją i wielką dbałością o detale. Łączą najwyżej jakości herbaty i kawy z wyśmienitymi delikatesami i gustownymi dodatkami. Wszystkie zapakowane są w eleganckie pudełka lub torby prezentowe z bożonarodzeniową grafiką.

 

Realizujemy różnorodne zamówienia, począwszy od małych zestawów składających się z torebek z herbatą i kawą po duże kosze prezentowe. Zawsze służymy pomocą przy wyborze asortymentu, ustaleniu indywidualnych potrzeb, kosztów oraz transportu.

 

Kontakt:

annakoczanska@fiveoclock.com.pl


 

 

Poniżej znajdują się przykładowe prezenty świąteczne dla firm. Wszystkie wyróżniają się wyjątkowa jakością i elegancką formą:


W kartoniku z Mikołajem


W torebce Five o'clock


W świątecznym worku


W zimowej torbie

 

W pudełku z wesołą grafiką

 

W pudełku z okienkiem

 

W białym koszu wiklinowym


W kartoniku "Miasta"

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław