Blog

Herbaty w piramidkach!

 

Każdy z nas lubi czas spędzony z filiżanką herbaty. Otulamy się wówczas wspaniałym aromatem a podniebienie rozkoszuje się cudownym smakiem. Mamy swoje ulubione filiżanki, kubeczki oraz dzbanuszki, w których parzymy herbatę. To taki nasz mały, codzienny rytuał. Nie zawsze mamy jednak możliwość skorzystać, że swojego zestawu do zaparzania, ponieważ jesteśmy w pracy lub po prostu nie mamy czasu, a chcielibyśmy wypić pyszną herbatę. Wychodząc na przeciw takim sytuacjom wprowadziliśmy do naszego asortymentu serię Prestige. Są to unikatowe pozycje naszych herbat liściastych dostępnych w wersji pakowanej w specjalnych saszetkach satynowych ułatwiających przygotowanie naparu. Mając na uwadze zachowanie wszystkich walorów smakowych jak i zdrowotnych zostały one umieszczone w specjalnych piramidkach pełniących rolę mikrofiltrów, dzięki czemu możemy delektować się wysokiej jakości herbatą bez konieczności używania zaparzacza. To niezastąpiona forma herbat na spotkania z rodziną, znajomymi, do pracy czy na wakacje. Wybierając się w upragnioną podróż nie ma konieczności rezygnowania z naszych codziennych przyzwyczajeń. Propozycje herbat w piramidkach są wówczas niezastąpionym rozwiązaniem. Dodatkowo świetnie sprawdzają się jako Iced Tea. Podane na zimno działają orzeźwiająco i stymulująco, dając chwile wytchnienia w upalny dzień oraz energię niezastąpioną w czasie wakacyjnych wojaży. Najlepiej obrazują to słowa Wiliama Gladstonea: 

„Jeśli jest ci zimno, herbata cię ogrzeje.

Jeśli jest ci gorąco, herbata cię ochłodzi. 

Jeśli jesteś pobudzony, herbata cię uspokoi”.


Z uwagi na coraz większe zainteresowanie tymi herbatami poszerzamy ciągle swoją ofertę. Klienci mają do wyboru różnorodne pozycje: susze owocowe, mieszanki ziołowe (Rooibos oraz Mate), herbaty zielone, czerwone, czarne w postaci klasycznej oraz z dodatkami (owocowymi lub kwiatowymi). Efekt po zaparzeniu jest wyjątkowy, pełny smak oraz niezwykły aromat umieszczony w piramidce gwarantuje zachowanie jakości w praktycznej postaci. Nowością jest możliwość zakupu pojedynczych sztuk.

Jest doskonała formą delektowania się herbatą na co dzień, przygotowaną w bardzo łatwy sposób, dlatego zapraszamy do korzystania z tej innowacyjnej formy.

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław