Blog

Herbata na Dzień Nauczyciela – pomysł na prezent!


Wkrótce Dzień Edukacji Narodowej. Co podarować swoim nauczycielom, wychowawcom i mentorom? My stawiamy na cudownie pachnącą herbatę, która jesienią może okazać się strzałem w dziesiątkę! Ogrzeje, doda energii i pozwoli na chwilę relaksu w trakcie pracy.

Fot. Five o'clock


Herbata to upominek bardzo stosowny. Nauczyciele pracują bardzo intensywnie i często nie mają dla siebie czasu. Herbata to upominek, który pomoże im zatrzymać się na chwilę. Odetchnąć, zwyczajnie się zrelaksować. Jeśli do herbaty chcemy dołączyć coś jeszcze, możemy dodać praktyczny kubek termiczny (miło mieć pod ręką ciepły napój, zwłaszcza kiedy trzeba dbać o gardło), albo elegancką filiżankę (neutralne prezenty są zawsze mile postrzegane).

 

Herbata jako upominek

14 października zamiast symbolicznego kwiatka kupmy herbatę, która będzie cieszyć dłużej. Five o'clock przygotował specjalną kompozycję, która może stać się wyjątkowym upominkiem dla wychowawców. „Herbata dla Nauczyciela” to pełna optymizmu i dobrej energii czarna chińska herbata z aromatycznymi płatkami róży i malwy. Pięknie wygląda, cudownie pachnie i wyjątkowo smakuje. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas szkolnej przerwy, jak i w niedzielne popołudnia, kiedy nauczyciele regenerują siły przed tygodniem wytężonej pracy.

Herbata zapakowana została w okolicznościowy kartonik. Świetnie sprawdzi się jako drobny upominek. Kosztuje tyle co kwiaty lub dobra czekolada, a cieszyć będzie o wiele dłużej. Ze 100 g herbaty przygotować można 40 filiżanek naparu. To aż 40 momentów wytchnienia! Serdecznie polecamy!

 

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław