Blog

Akcja charytatywna na Facebooku - dziękujemy za udział!


Jak co roku przed świętami, Five o'clock włącza się w akcje charytatywne. Tym razem pragniemy stworzyć 20 niezwykłych pachnących świętami paczek, które przekażemy potrzebującym za Waszym pośrednictwem!


Fot. Five O'clockW te Święta napijmy się herbaty z potrzebującymi

Czy zwróciliście uwagę, że podczas Wigilii Bożego Narodzenia obok barszczu i kompotu niemal zawsze pojawia się herbata? Bliskość i ciepło ma w swoim towarzystwie zawsze kubek gorącej herbaty. Do dawno niewidzianych przyjaciół wpadamy na herbatę, do dziadków idziemy na herbatę, najważniejsze rozmowy w życiu odbywamy przy herbacie. Herbata to cudowny napój, którym warto i trzeba się się dzielić. Dlatego chcemy trafić do miejsc, gdzie tej herbaty naprawdę potrzeba. I tu zwracamy się do Was o pomoc.

20 niezwykłych pachnących świętami paczek

Wiemy, że wśród Was jest wielu wolontariuszy i osób, które na stałe pomagają innym. Czy zgodzicie się zanieść w naszym imieniu paczkę wypełnioną świątecznymi herbatami? Przygotowaliśmy ich 20. Chcemy mieć pewność, że herbaty trafią w odpowiednie ręce i naprawdę przyniosą radość. Mogą to być hospicja, szpitale, Domy Dziecka, Domy Samotnych Matek, ośrodki dla osób bezdomnych, rodziny wielodzietne, czy osoby samotne, jednak nie w ramach dodatku do „Szlachetnej Paczki”. Chodzi o to, żebyście Wy sami zanieśli je osobom potrzebującym. Być może dzięki Wam ktoś tym roku napije się najwspanialszej herbaty na świecie. Takiej którą zapamięta przez bardzo długie lata.  

Jak zostać pomocnikiem Mikołaja Five o'clock i przekazać paczkę potrzebującym?

Chcemy mieć pewność, że paczki trafią w odpowiednie ręce. Jeśli znacie miejsce, gdzie nasze herbaty naprawdę przyniosą radość, napiszcie o nim pod naszym postem na Facebooku - „W te Święta napijmy się herbaty z potrzebującymi”. Zespół Five o'clock wybierze 20 spośród wszystkich zgłoszeń. Szczegóły ustalimy na priv z wybranymi osobami. Wybranym prześlemy paczkę z herbatami, a Ci zaniosą ją w wybrane przez siebie miejsce. Będzie nam miło, jeśli moment spotkania uwieczniony zostanie na zdjęciu lub opisany. Zapraszamy na Facebooka, czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Edit, dn. 20.12.2018!

 

Fot. Wolontariusze, kolaż Five o'clock

Kochani, dziękujemy za wzięcie udziału w akcji charytatywnej Five o'clock! Za Waszym pośrednictem przekazaliśmy 20 aromatycznych paczek potrzebującym! Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom, którzy zanieśli paczki do:

1. Hospicjum Gajusz w Łodzi;

2. Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach;

3. Fundacja Rodzin Adopcyjnych IOP w Otwocku;

4. Hospicjum w Lubinie;

5. Samotna mama z dziećmi z Lubina;

6. Placówka św. Brata Alberta w Krakowie;

7. Dom Samotnej Matki w Łodzi;

8. Oddział Onkologiczny i Hematologiczny UCK w Gdańsku;

9. Hospicjum Gliwice;

10. Dom Małego Dziecka w Łodzi;

11. Fundacja Gniazdo;

12. Hospicjum Łazarza w Krakowie;

13. Dom Dziennego Pobytu Seniora w Bydgoszczy;

14. Dom Samotnej Matki na Żytniej w Warszawie;

15. Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyczynie;

16. Świetlica "Matki Teresy" w Sosnowcu;

17. OSP w Milanówku;

18. Rodzina z chorym ojcem z Jędrzychowa;

19. Fundacja JIM;

20. Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Ścinawce.

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław