Blog

„Spokój” – wycisz swój lęk

Cały świat walczy z pandemią koronawirusa. Narastająca liczba chorych, zamknięcie w domu, niepewna sytuacja w pracy, obawa o najbliższych – to wszystko powoduje, że gwałtownie wrasta w nas lęk.

Choć każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na stres, w opiniach psychologów powtarza się - „róbmy herbatę, siadajmy, gadajmy”. Poczucie bliskości, wygadania się, zrozumienia jest nie do przecenienia. Pozwala pozbyć się natłoku myśli, skupiać na sprawach najważniejszych, doceniać chwilę.

Na ten trudny dla nas wszystkich czas, do rozmów z bliskimi, ale i do medytacji w samotności, Five o’clock proponuje herbatę o kojącej nazwie „Spokój”. To  kompozycja na bazie rumianku, skórki dzikiej róży, cząstek jabłka i brzoskwini, z dodatkiem melisy, o właściwościach wyciszających umysł, relaksujących i odprężających. Polecana jest zwłaszcza w sytuacjach stresowych, w przypadku przemęczenia, rozdrażnienia. Jej brzoskwiniowy posmak sprawia, że degustacja staje się prawdziwą chwilą wytchnienia.

Herbatę wypróbowaliśmy na sobie. Naszym zdaniem, herbata pomaga rozładować napięcie, złagodzić pobudzenie emocjonalne, wyciszyć umysł, pozytywnie wpływa także na jakość snu.

Serdecznie ją polecamy.

Zdróweczka!

 

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2021

Realizacja: reddyStore | dedykowane sklepy internetowe Wrocław