@fiveoclock_eu

2018-12-03


Święta to idealny moment na podziękowanie swoim pracownikom, kontrahentom i partnerom za cały rok owocnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z OFERTĄ DLA FIRM na bazie produktów Five'oclock!

Fot. Five O'clock

Jak co roku, w Five o’clock przywołujemy magię Świąt niepowtarzalnym aromatem herbacianej kolekcji świątecznej! Naszą tradycją są gwiazdkowe kompozycje, które dostępne są tylko w okresie bożonarodzeniowym. Są to rozgrzewające kompozycje pachnące piernikami, przyprawami i bakaliami, które idealnie wpisują się w świąteczną atmosferę. Pierwsza Gwiazdka, Grudniowa Noc, Choinkowa Słodycz, Wigilijny Wieczór, Laponia, a dla amatorów kawy, Kawa Świąteczna i Zimowe Espresso, cudownie rozpieszczają zmysły swoim smakiem i aromatem.

Aby podkreślić wyjątkową oprawę Gwiazdki, kolekcja świąteczna zapakowana została w funkcjonalne tuby i eleganckie kartoniki z bożonarodzeniową grafiką. Ich atrakcyjna forma sprawia, że zimowe herbaty i kawy mogą pełnić rolę ciekawych PREZENTÓW FIRMOWYCH. Ponadto oferta wzbogacona została o wysokiej jakości delikatesy, akcesoria i porcelanę, które pełnić mogą rolę gustownych dodatków do prezentów.

Całą ofertę dla firm wraz z przykładowymi prezentami, znajdą Państwo tutaj: https://www.fiveoclock.eu/upfiles/-nowy/FOC_oferta%20biznesowa_akt.pdf

 

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2019

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław