Five o'clock - sklep z herbatą i kawą

2020-03-25

Drodzy Klienci!

Aby odpowiedzieć na pojawiające się z Waszej strony pytania i wątpliwości, chcielibyśmy przekazać Wam kilka informacji organizacyjnych.


Wszystkie nasze salony stacjonarne do odwołania pozostają zamknięte, jednak nieustannie jesteśmy dla Was dostępni online – zarówno w naszym sklepie internetowym www.fiveoclock.eu, jak i na fanpage’ach na Facebooku i Instagramie.


Jeśli chcecie dowiedzieć się, co dzieje się z Waszym zamówieniem, prosimy skontaktujcie się z naszymi konsultantami za pośrednictwem chata lub messengera, postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze wiadomości w godzinach 8-16. Zachęcamy Was do pozostania w domach, dlatego sami również stosujemy się do tego zalecenia. Z uwagi na ograniczenie naszych aktywności duża część naszej załogi pracuje zdalnie, dlatego utrudniona może być możliwość kontaktu telefonicznego lub  mailowego.


W Five o’clock na bieżąco realizujemy Wasze zamówienia internetowe, które przygotowywane są z ogromną starannością i zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Zarówno dla Was - naszych Klientów, jak i dla naszych pracowników - są one teraz najwyższym priorytetem.


Aby umożliwić realizację zamówień w terminie, uruchomiliśmy specjalnie dwa nowe magazyny, w których pakujemy zamówienia zachowując wszystkie procedury.  Dostaniecie swoje ulubione produkty na czas.


Życzymy Wam dużo zdrowia, chwili odpoczynku, złapania często potrzebnego dystansu i dużej dawki optymizmu!

Z wyrazami wszelkiej serdeczności,

Zespół Five o’clock

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław