2020-11-19

W ubiegłym roku w ramach akcji "Napijmy się herbaty z potrzebującymi" za Waszym pośrednictwem przekazaliśmy na cele charytatywne 20 niezwykłych herbacianych paczek! W tym trudnym dla nas wszystkich roku podwoiliśmy ich liczbę! Zgłaszajcie się do nas i zostańcie pomocnikami Świętego Mikołaja.
Herbata to cudowny napój, którym warto się dzielić. Dlatego chcemy trafić do miejsc, gdzie tej herbaty naprawdę potrzeba. W tym roku pragniemy podarować chwilę wytchnienia szczególnie pracownikom Ochrony Zdrowia. Czy pomożecie nam w dostarczeniu aromatycznych podarunków?

Chcemy mieć pewność, że herbaty trafią w odpowiednie ręce i naprawdę przyniosą radość. Mogą to być szpitale, przychodnie, hospicja,  Domy Dziecka, Domy Samotnych Matek, ośrodki dla osób bezdomnych, czy rodziny wielodzietne. Być może dzięki Wam ktoś tym roku napije się najwspanialszej herbaty na świecie.

Jeśli znacie miejsce, gdzie nasze herbaty naprawdę przyniosą radość, napiszcie o nim w komentarzu pod postem na Facebooku (https://www.facebook.com/fiveoclock.eu/photos/a.200851399955018/4963661177007326/) lub wyślijcie zgłoszenie na maile: marketing@fiveoclock.com.pl. Zespół Five o'clock wybierze 40 zgłoszeń. Skontaktujemy się z wybranymi osobami, prześlemy herbacianą paczkę, by trafiła w wybrane przez Was miejsca. Będzie nam miło, jeśli moment spotkania uwieczniony zostanie na zdjęciu. Z otrzymanych fotografii stworzymy posumowanie akcji i udostępnimy ją na naszych mediach społecznościowych.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 6 grudnia! ☺️

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław