Five o'clock - sklep z herbatą i kawą

2019-04-29


Miło nam poinformować, że w Five o’clock wystartowała akcja Kwiaty Wiśni, podczas której będą Państwo mieli okazję zapoznać się z bogatym światem niezwykle wartościowych i wysublimowanych herbat japońskich.

 

 

Fot. Five o'clock


Japończycy to eksperci w produkcji zielonych herbat. Z uwagi na zastosowanie specyficznych metod produkcji, japońskie herbaty różnią się w smaku i charakterze od innych znanych odmian. Cechują się świeżością, dopracowanym roślinnym posmakiem określanym przez kiperów jako akcent morskich wodorostów, a także wykwintną formą. Szczególnie wyczuwalne jest „umami”. Jest to pożądany przez Japończyków piąty smak (obok słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego). Umami polepsza jakość szerokiej gamy odczuć smakowych. Pozostawia długotrwałe wrażenie tłustości na języku. To smak „pełny”, „domykający” inne smaki. Co ważne, herbaty japońskie są niezwykle zdrowe. Działają orzeźwiająco i stymulująco na organizm. Są bogatym źródłem chlorofilu i antyoksydantów. Zawierają sporą dawkę katechin, mikroelementów i witaminy C.

 

W ofercie znalazły się wyborne japońskie herbaty klasyczne, a także wybrane kultowe herbaty aromatyzowane, funkcjonalna tuba z membraną, piramidki serii Prestige, saszetki z mini klasyką i mini aromatem, kawa wiśniowa i akcesoria japońskie. Na uwagę zasługuje piękna forma opakowań i grafika z kwitnącą sakurą ilustrująca święto hanami. 

 

Wszystkie produkty znajdą Państwo w zakładce Kwiaty Wiśni.

 

Więcej na temat znajdą Państwo w naszej Ulotce oraz na blogu we wpisie: Herbaty i akcesoria japońskie z nowej akcji Kwiaty Wiśni! 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław