@fiveoclock_eu

2019-04-10


Jarmarki wielkanocne to już tradycja wielu galerii handlowych. Kiermasz wielkanocny zorganizowany został między innymi w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie swój kram postawił także Five o'clock!


 

Fot. Five o'clock


Na ladach wykonanych z bielonych drewnianych skrzynek prezentuje się kolekcja wielkanocnych herbat, kaw, akcesoriów i delikatesów. Wśród nich 5 kultowych, cudownie pachnących kompozycji świątecznych: Sencha Wielkanocna, Rooibos Wielkanocny, Zabaione, Wielkanocny Poranek oraz Wyspy Wielkanocne, a także kawa Zabaione. Kolekcję zdobią wielkie wielkanocne zające, które są symbolem tegorocznego jarmarku w Starym Browarze.

Zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu i przy okazji sklepu Five o'clock, który znajduje się w atrium galerii. Tam w ramach degustacji mogą Państwo skosztować wielkanocnych kompozycji. Dziś dla Klientów zaparzona została herbata Zabaione. To pełna słodyczy czarna chińska herbata z kandyzowanym ananasem i aromatem ajerkoniaku uzupełniona płatkami słonecznika, chabru oraz róży. Serdecznie polecamy!

 Fot. Five o'clock

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2019

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław