Five o'clock - sklep z herbatą i kawą

2019-11-18


Herbaty świąteczne to już tradycja w Five o'clock! Pierwsza Gwiazdka, Grudniowa Noc, Choinkowa Słodycz, Wigilijny Wieczór i Laponia - rozpieszczają zmysły swoim smakiem i aromatem!


Fot. Five o'clock


Herbaty świąteczne można kupić na wagę lub w atrakcyjnych opakowaniach bożonarodzeniowych - w praktycznych puszkach, tubach, eleganckich kartonikach, a także w zestawach. Ich atrakcyjna forma sprawia, że zimowe herbaty mogą pełnić rolę ciekawych i niezobowiązujących upominków mikołajkowych.

Co wyróżnia herbaty świąteczne z Five o'clock? Przede wszystkim skład! Do najwyższej jakości herbat liściastych dodane zostały aromatyczne przyprawy: goździki, cynamon, gwiazdki anyżu, ziarenka pieprzu i suszone owoce: jabłka, skórka pomarańczy, owoce róży. Herbaty są naturalne, intensywnie pachną, a ich smak jest autentyczny. Herbaty zamknięte są w szczelne opakowania, które gwarantują trwałość aromatu.

Wielbicielom czarnych chińskich i indyjskich herbat z korzennymi dodatkami polecamy Grudniową Noc i Pierwszą Gwiazdkę. Smakoszom chińskich zielonych i białych - Choinkową Słodycz i Laponię. Osobom lubiącym herbaty owocowe polecamy mieszankę owocową Wigilijny Wieczór - świetną alternatywę dla tradycyjnego kompotu z suszu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą herbat świątecznych w naszych sklepach stacjonarnych i sklepie online w zakładce ŚWIĘTA W FIVE O'CLOCK.

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław