Five o'clock - sklep z herbatą i kawą

2019-05-13


W nowej akcji Kwiaty Wiśni dostępna jest limitowana seria japońskich herbat klasycznych zapakowanych w wygodne, nylonowe piramidki serii Prestige. Są to zielone herbaty - Japan Sencha Fukujyu i Janan Bancha. Na uwagę zasługuje piękna forma opakowań Prestige i grafika z kwitnącą sakurą ilustrująca święto hanami.


Fot. Five o'clock


JAPAN SENCHA FUKUJYU to jedna z najlepszych japońskich zielonych herbat z prefektury Shizuoka. Piękne listki poddane bardzo starannej obróbce mają niezwykle delikatną strukturę. Po zaparzeniu otrzymujemy lśniący napar w kolorze seledynowym z odcieniem oliwki. To kompozycja wyrazistego smaku z nutą goryczki. Całość wsparta jest charakterystycznym morskim posmakiem.

JAPAN BANCHA to zielona herbata z późnego zbioru o drobnych, jasnozielonych listkach. Seledynowy napar jest świeży i niezwykle delikatny. W odbiorze wyczuwalny morski akcent, który stanowi cechę dominującą tej herbaty. Ze względu na niską zawartość teiny nadaje się do spożywania przed snem oraz może być polecana dzieciom i osobom starszym. Doskonale gasi pragnienie oraz orzeźwia. Polecamy do codziennej degustacji, a zwłaszcza po posiłku.


Opakowania zawierają 20 sztuk piramidek z herbatą po 2,4g.

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław