Five o'clock - sklep z herbatą i kawą

2019-03-25


Z dumą informujemy, że Five o'clock stworzył aplikację herbacianą! Już dziś możecie pobrać ją na telefon i skorzystać z przydatnych funkcji, które oferuje.


Fot. Five o'clock


O aplikacji

Aplikacja mobilna Five o'clock to nowoczesny i intuicyjny system dla smakoszy herbat ułatwiający zebranie i usystematyzowanie wiedzy na temat degustowanych herbat.  Aplikacja posiada interfejs użytkownika dostosowujący się do rodzaju smartfona. Może pracować pod kontrolą systemu Android lub iOS i dostępna bezpłatnie w polskiej wersji językowej.


Co zyskasz dzięki aplikacji?


NEWS FEED

Poznaj aktualne trendy i nowości ze świata Five o'clock! Zbierz informacje z zakresu prowadzonych akcji i bądź na bieżąco z ofertą najwyższej jakości herbat, kaw, akcesoriów i delikatesów z oferty.


NOTATNIK

Zbierz i usystematyzuj swoją wiedzę na temat degustowanych herbat! Zapisz nazwę i typ wybranej herbaty, opisz jej smak i wrażenia towarzyszące degustacji, załącz zdjęcie i przyznaj ocenę od 1 do 5 gwiazdek.


MINUTNIK

Delektuj się właściwie przyrządzonym naparem! Zaparz herbatę odliczając czas jej parzenia przy odpowiedniej temperaturze. Wybieraj spośród herbat klasycznych po mieszanki owocowe i ziołowe.


Zobacz jak działa minutnik w aplikacji: ZOBACZ FILM


Komu jest polecana?

Aplikacja Five o'clock kierowana jest do osób, które piją dużo różnych rodzajów herbat. Dzięki notatkom w aplikacji, nie będą martwić się o to, że zaraz zapomną o zdegustowanej herbacie. Ich wiedza będzie bardziej uporządkowana. Działa to również w drugą stronę: jeśli to, co zaparzyli im nie posmakuje, mogą omijać popełnione błędy.


Aplikacja herbaciana Five o'clock – pobierz ją już teraz! Adroid: Google Play, iOS: App Store!

Wróć Wszystkie

© Copyright by Five o'clock 2012 - 2020

Realizacja: RED Software House | Agencja interaktywna Wrocław